Milenyum Kurumsal Yönetim Takip Sistemi

Milenyum Kurumsal Yönetim Takip Sistemi’nin Size Ne Faydası var?


Milenyum internet veri tabanlıdır ve sizin erişiminize açıktır. İster bilgisayarınızdan, isterseniz cep telefonundan rahatlıkla programa bağlanır, sizlere verdiğimiz hizmetle ilgili birçok bilgiye hızla ulaşırsınız.


1. Araçlarımızın zorunlu evraklarını Milenyum üzerinden takip edebilir, dolayısıyla ayrı bir evrak takip sistemi kurmak zorunda kalmazsınız. Milenyum, yenilenmesi gereken belgelerle ilgili bizi uyarır, sizi bilgilendirir. Program, eğer bir gecikmemiz varsa bunu size raporlar.

2. Proje yöneticilerimiz her günün sonunda, sorumlu oldukları projelerdeki tüm araçların puantajını girerler. Dolayısıyla istediğiniz an, o gün size kaç aracın hizmet verdiğini kontrol edebilir, belirlenmiş güzergâh fiyatları üzerinden günlük mali kontrollerinizi yapabilir, fatura tutarlarınızı denetleyebilirsiniz.

3. Blues’la zamandan tasarruf edersiniz, Milenyum üzerinden aylık fatura karşılaştırmalarını yapmak kolay ve hızlıdır. Ayrıca bizden bir takım yönetsel raporlar istemeniz hâlinde programımız esnek yapısıyla ihtiyaçlarınıza süratle yanıt verecektir.


milenyumlogon

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!