Hizmetlerimiz

Personel Servis Hizmeti

Şehir içi insan taşımacılığında en yaygın kullanılan hizmetlerden biri personel servisleridir. Blues olarak başta İstanbul olmak üzere ülkemizin çeşitli illerinde personel taşımacılığında kısa zamanda birçok saygın müşteriye ulaştık.

VIP Taşımacılık Hizmetleri

Şirketlerin prestijlerini korumaları gerekir.

Özel konuklarınızı rahat ettirmek, önemli misafirleriniz ağırlamak isterseniz, VIP Taşımacılık Hizmetlerimizin yararlanabilirsiniz.

Öğrenci Servis Hizmeti

Çocuklarımızın güvenliği her şeyden önce gelir. Okullara servis hizmeti vermek, insan taşımacılığı işindeki en hassas hizmet kalemidir. Çocuklarımız için tedbir üzerine tedbir alır, onları sadece usta şoförlere değil, en güvenilir olanlara, çocuklarla en iyi iletişim kuranlara emanet ederiz. Anaokulu ve ilköğretim okulları servislerindeyse servis hosteslerimiz bulunur.

Özel Transfer Hizmetleri

Toplu ve sürekli taşımacılığın yanında, kişilere ve gruplara, kısa süreli, süresiz özel ulaşım hizmeti vermekteyiz. Mesela şirketiniz için gezi tertip ettiğinizde, misafirlerinizi havalimanında karşılamak veya onları uğurlamak istediğinizde, biliniz ki Blues zengin kadrosu ve araç yelpazesiyle hizmetinizdedir.

Filo Kiralama Hizmetleri

Filo kiralama, bütün büyük şirketlerin uzun zamandır tercih ettikleri bir yöntem. Şirketlerin mali kaynaklarını arabalara değil de, kendilerine değer katan alanlara kaydırma kararından doğan bir sektör de diyebiliriz hatta. Nakitinizi şirketinize değer katan makinelere, insanlara ayırmak varken neden arabalara yatırasınız, değil mi? Blues, Filo Kiralama’da da sizlere çözüm sunmaya aday.

İster 1 araç isteyin, isterseniz 1000 araç, Blues size avantajlı ve rekabetçi fiyatlarla hizmet verir. 12 aydan başlayan 48 aya kadar varan kiralamalarda, bir avantajınızda bakım, onarım, sigorta vb. yan hizmetlerin sizin için bir iş yükü oluşturmuyor olmasıdır.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!