Başarı Faktörlerimiz


1. Tam Zamanında Ulaşım

Misafirlerimizi işlerine/okullarına ve akşamları da evlerine tam zamanında ulaştırmamız gerekiyor. Bunun için bizimle çalışıyorsunuz. O hâlde bizim işimizde gecikmenin herhangi bir mazereti olamaz. Ancak tam zamanında ulaşım bazı faktörlere bağlıdır, öyle değil mi? Bu servis şoförünün başucundaki saati doğru zamana kurmasıyla çözümlenemeyecek karmaşıklıkta bir konudur.

Yani tam zamanında ulaşım sadece tek bir araca ve şoföre bırakılamaz. Aracınız ne kadar iyi, şoförünüz ne kadar güvenilir olursa olsun, doğru bir rota planlaması yoksa eğer bugün değilse yarın işleriniz aksayacaktır. Muhakkak aksayacaktır! Rota planlaması, saha ekipleriyle merkez kadronun ortak çalışmasıyla, güzergâh üzerindeki tüm riskler göz edilerek oluşturulur.

Yedek araç ve şoför planlama da tam zamanında ulaşımın kötü durum senaryoları içinde yer alır.

2. Güvenlikli Ulaşım

Çalışanlarınızın/öğrencilerinizin can güvenliğini bize teslim ediyorsunuz. Bu bizim için çok önemli bir sorumluluk. Çünkü onların güvenliğinden siz sorumlusunuz ve bu sorumluluğu bize güvenerek, bizimle paylaşıyorsunuz. Yani siz ve biz, hem sizin çalışanlarınıza, hem onların ailelerine karşı sorumluyuz. Bu sorumluluk elbette devlete karşı bazı yükümlülükler de içeriyor.

Güvenlikli ulaşım, her şeyden evvel doğru şoför ve araçla sağlanır. Yanlış bir personel, dikkatsiz veya özensiz bir servis şoförü birçok insanın hayatını tehlikeye atabilir. En kritik nokta budur. O yüzden bizim için personel seçiminde kalite birinci husustur ve bu noktada yüksek standartlarımız, sıkı güvenlik ve sicil kontrollerimiz vardır. Olağan psikoteknik testler ve deneyimli şoför çalıştırma zorunluluğu kriterlerinin ötesine geçeriz. Adaylarımızı sıkı mülakatlarla değerlendirir, onları çeşitli beceri ve dikkat testlerinden geçiririz.

Araçların güvenilir olması da bir başka önemli konudur, yanlış araçlarla doğru bir iş yapılamaz. Bunu biliyoruz. İşte burada devreye doğru araç seçimleri, onların bakım ve tüm kontrollerinin zamanında yapılması girer.

3. Güvenli Ulaşım

Güvenli ulaşımı, güvenlikli ulaşımdan ayırıyoruz. Güvenlikli ulaşım çalışanlarınızın/öğrencilerinizin can sağlığı ve beden bütünlüğüyle ilgiliyken, güvenli ulaşım onların huzuru ve psikolojisiyle ilgilidir.

Biz paket değil, insan taşıyoruz. O zaman misafirlerimizi varacakları yerlere zamanında ulaştırmak bizim için yeterli olamaz. Bütün misafirlerimizi varacakları yere huzurla ulaştırmamız da gerekir.

Bunun için de sadece mesleki yönden dikkatli ve özenli şoförlerle çalışmakla yetinemeyiz. Trafik kurallarına uymak önemlidir, ama ahlaki kurallara uymak da en az o kadar önemlidir. Bu yüzden tüm şoför ve saha çalışanlarımızın iyi iletişim becerilerine sahip iyi niyetli insanlar olmalarına özen gösteririz.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!